Pokazywanie postów oznaczonych etykietą biegam bo lubię. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą biegam bo lubię. Pokaż wszystkie posty

środa, 5 sierpnia 2015

Dobry sprzęt muzyczny do biegania

Bieganie to dobry i co ważne zdrowy sposób spędzania wolnego czasu. Dla wielu osób bieganie to czysta przyjemność. Można je sobie jednak jeszcze bardziej uprzyjemnić słuchając podczas biegu swojej ulubionej muzyki. Warto więc przygotować sobie już wcześniej playlistę ulubionych utworów. 

Składanka do biegania

Bieganie może być nie tylko dobrym sposobem na poprawienie kondycji oraz dbanie o sylwetkę i o zdrowie, ale również samo w sobie może być dużą przyjemnością. Można sobie to bieganie uprzyjemnić jeszcze bardziej, słuchając podczas biegania muzyki.

środa, 8 lipca 2015

Efektywne i przyjemne - bieganie z muzyką

Bieganie jest z pewnością czymś dobrym dla naszego zdrowia i kondycji, jeśli tylko biegamy rozsądnie, odpowiednio do naszych możliwości i nie przeciążamy organizmu. Bieganie może być też czynnością całkiem przyjemną, aczkolwiek czasem, na przykład w gorszą pogodę ciężej się zmobilizować.

środa, 1 lipca 2015

Energiczna muzyka najlepsza do biegania

Bieganie, zwłaszcza regularne, na przykład o wczesnej porze, czy też w niezbyt sprzyjającą pogodę jest często dużym wyzwaniem i to nie tylko pod względem fizycznym, ale też psychicznym. Po prostu czasem ciężko się do niego zmotywować. Może w tym jednak pomóc odpowiednia muzyka do biegania. Powstaje jednak pytanie, jaka będzie najlepsza muzyka do biegania?